Rychlá nabídka na míru

Dokonalá elektromechanická ochrana aut proti krádeži

Zabezpečovací systém VAM funguje jako antivir. Pokud jej máte nainstalovaný, nic nedokáže vaše vozidlo ohrozit. Kombinace elektrického a mechanického zabezpečení vozidla totiž zabrání jakémukoliv pokusu o krádež.

Víc než 20 rokov nepřekonatelné ochrany aut:

z 500 pokusů o krádež nebyl úspěšný ani jeden

Ochrana proti krádeži

Zabezpečovací systém VAM je unikátní tím, že je založený na šesticestném elektromechanickém zabezpečovací systémem, ale také mechanickém principu. Jedná se o šesticestné elektromechanické zabezpečovací systém, který dokáže současně blokovat ve vozidle až 6 věcí pod mechanickou kombinací, například i spojkový nebo plynový pedál. Tím zaručuje ochranu vašeho vozidla před každým možným způsobem krádeže. Zloději potom nepochodí ani s:

použitím rušiček GPS/GSM/GPRS signálu
použitím čtečky kódů nebo dálkových ovladačů
použitím duplikátu klíče
výměnou spínací skříňky
výměnou řídící jednotky motoru nebo palubní desky

3000 modelů

aut dokážeme ochránit

První montáž zabezpečovacího systému VAM trvala 3 dny. Dnes to trvá 4 hodiny.

Proč je VAM systém nepřekonatelný

Zabezpečovací systém VAM je založený na principu elektromechanického zabezpečení. Liší se tak od většiny autoalarmů nebo zabezpečovacích zařízení, která jsou založena jen na elektronickém nebo výhradně mechanickém principu. Díky kombinaci obou principů je VAM systém nepřekonatelným šesticestným elektromechanickým zabezpečovacím systémem.

Nulový odběr z baterie

Zabezpečení VAM má nulový odběr z baterie. Když si tedy vozidlo necháte 2 týdny například na letištním parkovišti, nemůže se vám stát, že se baterie vybije.

Unikátní systém zabezpečení pro každé auto

Montáž zabezpečení je pro každé vozidlo individuální. V každém vozidle jsou zabezpečeny jiné části a na jiných místech. Každé používá svůj vlastní logický kód kombinatoriky.

Zabezpečíme i nákladní vozidla, autobusy nebo pracovní stroje

VAM systémem vám zabezpečíme osobní auto, montujeme ho do více jak 3000 modelů vozidel. Rádi vám zabezpečíme i nákladní auto nebo pracovní stroje. VAM můžete mít také v karavanu nebo jachtě!

Víte, jaká je šance, že ve sportce vyhrajete první cenu?

Museli byste podat 14 milionů tiketů. Šance uhádnout u VAM systému správnou kombinaci je podobná.

Rozšíření systému VAM R1

Zabezpečení auta proti krádeži VAM R1 lze rozšířit o tyto dva moduly:

ilustracia
1

VAM odtah

Spolehlivě ochrání vaše auto proti:

  • naložení, tažení, tlačení, zvednutí nebo nakládání vozidla
  • krádeži kol
  • vniknutí do motorové části
2

VAM akustik

Spolehlivě ochrání vaše auto proti:

  • naložení, tažení, tlačení, zvednutí nebo nakládání vozidla
  • krádeži kol
  • vniknutí do motorové části
  • vniknutí do interiéru vozidla a zavazadlového prostoru

Při pokusu o neoprávněnou manipulaci s autem vozidlo upozorní na pachatele výrazným světelným a zvukovým signalizačním znamením. Podmínkou pro namontování VAM odtah nebo VAM akustik je mít namontovaný zabezpečovací systém VAM R1.

Záruční podmínky a vliv na záruku auta

Montáž zabezpečovacího systému VAM nemá žádný negativní vliv na záruku auta. Naše společnost se striktně řídí podmínkami, které se týkají poskytování záruky při spotřebitelských smlouvách, jež upravuje § 619 občanského zákoníku a zákon č. 40/1964 Znamená to, že přebíráme záruku za všechny námi zasažené části ve vozidle. Zásah je však vždy jen do určitých částí elektroinstalací, nikdy ne přímo do řídících jednotek, hybných částí ani deformačních zón vozidla.

Všechny systémy VAM jsou certifikovány Ministerstvem dopravy. Jsme držiteli certifikátu kvality renomované zkušebny TÜV SÜD Německo.

Rychlá cenová nabídka

* Povinné položky

Alebo nám zavolajte na +420 720 075 249