ZABEZPEČENÍ VAM / ZABEZPEČENÍ VAMElektro-mechanické zabezpečení aut proti krádeži - VAM  SystémZabezpečovací systém VAM funguje jako antivirus
. Máte-li ho nainstalovaný, žádný vetřelec nedokáže vaše vozidlo ohrozit. Kombinace elektického a mechanické zabezpečení vozidla proti krádeže odradí veškeré škůdce.  Jak zabezpečit auto proti krádeži, se dozvíte níže.


Zabezpečení VAM jako imobilizér


V případě pokusu o vložení kopie do zámku, zabezpečení automobilu zabrání nastartování motoru. Zabezpečíte tak svůj vůz proti krádeži jakoukoliv technikou.


Aktivace zabezpečení vozidla

Vam systém při aktivaci zabezpečení blokuje převodovku, řazení a spínací skříňku. Odolává i výměně spínacích skříněk a řídicích jednotek. Ani kopie klíčů, ani původní klíč nepostačí k odcizení vozidla.VAM systém je odolný


Vyjímatelná část odolává nárazům i vlhkosti. Pokud vám třeba spadne do kaluže, stačí ji očistit, vysušit a jedete dál. V případě ztráty vám auto rádi překódujeme a dodáme novou sadu kazetek.VAM systém funguje jako autoalarm


Zabezpečovací systém VAM je založený na principu elektro-mechanickém zabezpečení automobilu proti krádeži. Liší se od většiny autoalarmů a zabezpečovacích zařízení vozidel, které jsou založené jen na elektronickém či mechanickém principu. Díky kombinaci obou principů je VAM systém nepřekonatelným imobilizérem.
Rozšíření systému VAM R1


Zabezpečení auta proti krádeži VAM R1 je možné rozšířit o následující moduly:


VAM odtah

Zahrnuje: ochranu proti naložení, tahání, tlačení, zdvihání, naklánění vozidla, krádeži kol a ochranu motorové části.

VAM akustik

Zahrnuje: ochranu proti naložení, tahání, tlačení, zdvihání, naklánění vozidla, krádeži kol, ochranu interiéru vozidla, zavazadlového prostoru a motorové části.

Všechny systémy VAM jsou certifikovány Ministerstvem dopravy České republiky (schválení technické způsobilosti č. 3 488). Jsme držiteli certifikátu kvality TÜV SÜD Německo.

Záruční podmínky

Záruční doba na mechanické části systémů VAM je 2 roky. Na ostatní části systému se poskytuje doživotní záruka. Montáž našeho systému zabezpečení nemá žádný negativní vliv na záruku vozidla. Naše společnost se striktně řídí podmínkami týkajícími se poskytování záruky při spotřebitelských smlouvách, které jsou upraveny v § 619 a násl. zákona č. 40/1964 Sb. Občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů, tj. přebíráme záruku na všechny námi zasažené části ve vozidle. Zasahujeme jen do určitých částí elektroinstalací (kabeláže), nikdy ne přímo do řídicích jednotek, hybných částí ani deformačních zón vozidla.

Rychlá cenová nabídka

* Povinné položky

Nebo nám zavolejte na (+420) 720 075 249