O NÁS / HISTORIE

palickapalickapalickapalickapalickapalicka
PobočkyHistorieŘekli o násRecenzeMédiáSpolupráce
palicka

HISTORIE


VAM systém - to je otec a syn
Štefan a Richard Vámošovi - to jsme My.


Než jsme začali se synem podnikat, byl jsem více než 20 let učitelem na levické střední průmyslové škole. Svůj život jsem zasvětil technice a technickým zlepšením. Vždycky jsem zastával názor, že teorie musí být v harmonii s praxí. A tato myšlenka mě provází i dnes.


Počátek - stáž v německé automobilové škole

V rámci své pedagogické praxe jsem byl spolu s kolegou vyslán na stáž do Kolína, kde jsme se vzdělávali ve slavné automobilové škole Nikolai August Otto Schule. Spolupráce s německými odborníky byla pro mě jakožto učitele a vývojáře obrovským přínosem nejen v oblasti automobilové elektroniky. Změnil  se můj pohled na spoustu věcí. A také se mi zde zrodila myšlenka vývoje a výroby unikátního zabezpečení vozidel.

Vývoj zabezpečovacího systému VAM

Na svém nápadu jsem začal pracovat v roce 1986. V devadesátých letech se objevila první elektronizace v autech, a tak jsem začal uvažovat o snímatelném systému. Systém VAM jsem bez přestání vyvíjel 20 let. Pracoval jsem 16 až 20 hodin denně. Náměty, co dělat, mi dávali samotní zloději aut. Inspirovali mě svými různými sofistikovanými triky. Postupně přišel na to, jakými metodami se auta kradou, a tak jsem se zaměřil na razantní řešení.

Prodali jsme náš dům a postupně i další majetek, abychom spolu se synem  mohli pokračovat ve vývoji svého snu. Po dlouhých letech se mi podařilo vyvinout zabezpečovací systém, jehož název v sobě skrývá zkratku příjmení naší rodiny "VAM" a dokáže dokonale ochránit auto proti odcizení. S prací mi vždy pomáhala celá moje rodina a můj syn Richard, který nyní firmu vede.

Velmi si vážíme důvěry tisíců našich spokojených klientů. Jsme přesvědčeni, že když se rozhodnete zabezpečit svoje auto naším unikátním zabezpečovacím systémem, budete  i vy součástí naší velké spokojené rodiny.

Zabezpečování vozidel pro nás není jen prací, je to naše filozofie.

Štefan a Richard Vámošovi

Rychlá cenová nabídka

* Povinné položky

Nebo nám zavolejte na (+420) 720 075 249