FAQ

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Sesbírali jsme nejčastější otázky našich klientů, abyste se už nemuseli ptát znova. Pokud přesto máte nějaké otázky k zabezpečovacímu zařízení VAM, neváhejte a ptejte se.

Dosud jsem se s tímto systémem nesetkal. Je to nové zabezpečení?

Zabezpečení VAM má už více než 20letou historii.
Systém jsme vyvíjeli pomalu a precizně, aby byl bezchybný a fungoval dokonale.

Může se zabezpečení VAM pokazit?

Samozřejmě, tuto možnost nemůžeme nikdy vyloučit, ale zatím jsme se nesetkali s žádným případem, kdy by se systém poškodil. Na zabezpečení VAM jsme získali i certifikaci kvality od renomované německé zkušebny TÜV.

Jak velká je ta „krabička“?

Kazetka VAM je má menší rozměry klíč od kteréhokoliv vozidla.

Jak dlouho trvá montáž zabezpeční proti krádeži vozidla?

Protože se každé jedno auto zajišťuje vždy unikátně, délka montáže systému VAM se liší v závislosti na typu vozidla, motorizaci a stupni výbavy. Průměrně trvá 3 až 4 hodiny.

Kolik kazetek VAM dostanu?

Ke každé montáži zákazník dostává 2 kazetky tak, aby je mohl mít u obou
klíčů od svého auta.

Kde všude provádíte montáž?

Montáž zabezpečovacího zařízení automobilů provádíme na Slovensku i v České Republice. Jelikož se bavíme o skutečném zabezpečení, není možné, aby montáž prováděl kdokoliv akdekoliv. Máme montážní střediska v Brně a v Praze. Bezpečnostní systém montují výlučně naši technici, kteří jsou prověřeni a pracují u nás už několik let.

Lze zabezpečení proti odcizení montovat i do nového auta? Neztratím záruku?

Montáž našeho systému nemá žádný negativní vliv na záruku vozidla. Naše společnost se striktně řídí podmínkami týkajícími se poskytování záruky při spotřebitelských smlouvách, které jsou upraveny v § 619 a násl. zákona č. 40/1964 Sb. Občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů, tj. přebíráme záruku na všechny námi zasažené části ve vozidle. Zasahujeme jen do určitých částí elektroinstalací (kabeláže), nikdy ne přímo do řídicích
jednotek, hybných částí ani do deformačních zón vozidla.

Zabezpečujeme většinou nová vozidla v prodejních cenách od cca 20.000 až do 200.000 € a rovněž stavební stroje, jejichž prodejní cena převyšuje často 300.000 €. Vše samozřejmě bez jakýchkoliv komplikací a ztrát záruky.

Jaká je cena zabezpečení aut proti krádeži VAM?

Protože je montáž u každého vozu jedinečná a u každého vozidla se blokují jiné části, cena závisí ve velké míře na délce a náročnosti samotné montáže. Každou montáž provádějí 3 technici v průměru 3 hodiny. Napište nám nebo zavolejte a my Vám velmi rádi připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Jaká auta dokážete zabezpečit?

Neznáme téměř žádná omezení a zabezpečení VAM jsme schopni namontovat téměř do všech typů vozidel. Jediné omezení máme u automobilů, které byly vyrobeny před rokem 2000, případně u historických vozidel, kde je elektronických částí méně.

V případě, že máte jakoukoliv jinou otázku, neváhejte nám napsat nebo zavolat a my Vám velmi rádi odpovíme. Jsme Vám plně k dispozici.


Rychlá cenová nabídka

* Povinné položky

Nebo nám zavolejte na (+420) 720 075 249