UKÁZKY MONTÁŽE / BMW

UKÁZKY MONTÁŽÍ ZABEZPEČENÍ
VOZIDLA ZNAČKY BMW

Elektromechanický zabezpečovací sytém VAM jsme úspěšně instalovali i do automobilu značky BMW. Montáž zabezpečení vozu BMW probíhala následně. Nejprve jsme se zeptali majitele, kde by bylo pro něj nejpohodlnější umístění systému VAM. O místě, kde bude bezpečnostní systém umístěn, rozhodl i model vozidla. Po sundání palubní desky jsme začali s montáží zabezpečení BMW v oblasti pod volantem. Takto umístěný zabezpečovací systém je na dosah ruky a díky tomu při startování nemusí řidič vykonávat žádné nadbytečné pohyby.

Po té jsme postupně propojili motor, převodovku, spínací skříňky, řazení, přívod paliva a snímače otáček s pevnou částí VAM systému. Po montáži bezpečnostního systému jsme provedli sérii testů, abychom si mohli být 100% jistí, že instalace zabezpečení proti krádeži ve vozu BMW proběhla bez potíží. Samotná montáž systému VAM trvala asi tři hodiny.

Nainstalovaný imobilizér v případě pokusu o vložení kopie do zámku, zabrání nastartování motoru. Zloději se nesčetněkrát snažili přijít na to, jak deaktivovat imobilizér, avšak stále neúspěšně!

Rychlá cenová nabídka

* Povinné položky

Nebo nám zavolejte na (+420) 720 075 249